Duyuru & Haberler

Aksaray Gönül Elçileri Fakültemizde

 

Aksaray Gönül Elçileri, fakültemiz öğrencilerine proje tanıtımı için fakültemize geldiler. Projenin önderliğini yürütün Aksaray Valisi Selami Altınok'un eşi Av. Gülhan Altınok ve beraberinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, İl Proje ve Etüt Müdürü, diğer Gönül Elçileri ile Fakültemiz Dekanı  Prof. Dr. Süleyman Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

ASÜ Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda başlayan tanıtımda Fakültemiz Dekanı  Prof. Dr. Süleyman Yılmaz öğrencilere takdim konuşması yaparak, öğretmen yetiştiren bir kurumun mensupları ve öğretmen adayları olan öğrencilerimize böyle duyarlı bir projede yer almalarının önemini dile getirdi. Dekanımız, bu projeye fakültemizden halihazırda Yrd. Doç. Dr. Meltem Yalın Uçar, Yrd. Doç. Dr. Şükran Kılıç'ın akademik destek verdiğini hatırlatarak, yeni isimler olarak Doç. Dr. Ural Manço, Yrd. Doç. Dr. Rezzan Gündoğdu, Yrd. Doç. Dr. Özlem Çekiç, Dr. Sibel Küçük ve Arş. Gör. Gülçilem Şahin'i tanıtarak, katkı sağlayacaklarını belirtti.

Aksaray Gönül Elçilerinin tanıtımı için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Altundağ, kurumsal tanıtım yaptı. Altundağ tanıtımda, sevgiye, şefkate ve merhamete muhtaç insanlarımıza insanlık görevimizi yapmak durumundayız diyerek, fakültemiz öğrencilerinin bu projede yer almalarının öneminden bahsetti. Gönül Elçilerinin beraberinde getirdikleri başvuru formu öğrencilerimize dağıtıldı ve pek çok gönüllü öğrencimiz bu projeye üye oldular.

 

Adres: E90 yolu yanı, Kampüs, 68100, Aksaray

Telefon: +90.382.2882223 Faks: +90.382.2882226 Email: egitim@aksaray.edu.tr

facebook twitter